SEN ve O

Hayat bir keşif yolculuğudur. Kısa ya da uzun soluklu olarak, hayatlarımıza bir takım kişiler girer. Bazıları çıkar, bazıları kalır. Bu insanlarla paylaştıklarımız, ruhsal, fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerji bedenlerimizde izler bırakırlar. İlişkilerde yaşananlar, ya da yaşanamayanların etkileri, yaşadığımız olumsuzluklar, bedenlerimizin hafızalarında kaydedilmiştir. O kişiyi hayatımızdan çıkarsak da, belli konularda tıkanıklık yaşar ve iflah olmaz bir kısırdöngü içine gireriz.

Yaşamdan keyif almanın, zincirlerimizi kırmanın ve arzuladığımız hedeflere ulaşabilmenin en kolay yolu geçmişimizde yaşadığımız travmaları çözmekten geçer. Bilinçli olarak önemsemediğiniz bir kişi veya bir durum veya bir olay bilinçaltınızda sizi baskılayıp ve engelleyebilir. Sizde ister istemez hastalık ve ruhsal çöküntü yaratır. Bu kişi, durum ve olayları tek tek ele almalı, söylenemeyenleri söylemeli, duyulmamışları duymalı, hissedilemeyenleri hissetmeli ve çözülemeyenleri çözmelidir. Kısır döngülerden arınmak, artık ihtiyacınız olmayan negatif tesirlerden kurtulmak ve yeni olasılıklara açılabilmek için çok güçlü iki teknik olan “Nefes Terapisi” ve “Aile Dizimi” ile özel olarak hazırlanan bu çalışma size çok yararlı olacaktır. 


Kısır döngülerden arınmak, artık ihtiyacınız olmayan negatif tesirlerden kurtulmak ve yeni olasılıklara açılabilmek için çok güçlü iki teknik olan “Nefes Terapisi” ve “Aile Dizimi” ile özel olarak hazırlanan bu çalışma size çok yararlı olacaktır. 

Peki “O” kim?
Seni çok üzdüğünü, kırdığını düşündüğün, sevilmek isteyip sevilmediğini zannettiğin, onu hatırlayınca kalp kırıklığı hissettiğin, belki terk edildiğin ya da çok ani bir ölümle vedalaşamadan hayatından çıkan, bir türlü arandaki bağı kesemediğin ve duygusal bağın nedeniyle bugününde ilerlemene engel olan ve hayata akışını engelleyen “O” Kişi ile “SEN”in aranda bir çalışma… 

* Bir ilişki yaşadığın, seni çok kıran, üzen ama hala bağını kopartamadığın eski bir sevgili; eski bir eş olabilir,
* Sen çocukken çok seyahat ettiğinden (ya da vefat ettiğinden, ya da aynı evde yaşamanıza rağmen, seni sen olarak görmediğinden), senin için ulaşılmaz olan baban ya da annen olabilir,
* Sana kırıcı, alçaltıcı hakaretlerde bulunan patronun ya da iş arkadaşın olabilir,
* Kıskandığın ablan veya senden daha rahat şartlarda büyümüş kardeşin olabilir,
* Ölümüne üzüldüğün ve fiziksel olarak şu an hayatında olmayan bir yakının olabilir,
* Baskı ve kalıplarla büyütmüş anneannen, herkesin içinde sana tokat atmış bir öğretmenin, cinsel tacizde bulunmuş komşun, toplum önünde seni küçük düşürmüş herhangi biri, değerli bir şeyini çalmış bir hırsız, çok aşık olduğun ama karşılığını alamadığın biri, sana haksızlık yaptığını zannettiğin biri, boşanmanıza rağmen enerjik olarak kopamadığın eski eşin, iftira atmış biri, kazık atmış biri, hayranlık duyduğun ve onun kadar iyi olamadığın için içten içe kıskandığın; hırslandığın ve çekemediğin biri olabilir. 

Bu örnekler çoğaltılabilir. 

Her bir "SEN ve O" çalışması, senin belirlediğin “O” kişi ile senin aranda gerçekleşir. Nefes Terapisi ile başlayan çalışmada “O” kişi ile karşılaşma, duyguların farkına varma, olaylara ve kişiye dışarıdan bakma, bastırılmış ve ifade edilmemiş sözleri açığa çıkarma yapılır. Ardından Aile Dizimi tekniği kullanılarak; Sen ve O kişi arasındaki çalışma devam eder. 

Karşılaşma, farkına varma, helalleşme, eterik bağ keserek özgürleşme, arınma ve farkındalığa varma çalışmasıdır.