Ra Sheeba Eğitimi

Ra Sheeba

Mısır da insanlara ilk kez tek Tanrıdan bahseden Akheneton ve eşi Kia ya verilen DNA aktivasyon bilgileri: Ra Sheeba enerjisi, o dönemde titreşim yeterli olmadığı için Dünyaya çapalanamamıştı.

Ancak gezegenimizin titreşimi şimdi bu enerjiyi tutacak kadar yüksek ve Ra Sheeba aydınlanmamıza rehberlik yapmaya devam ediyor.

Ra Sheeba doğrudan DNA üzerinde çalışıyor ve titreşimimizin yükselmesine yardımcı oluyor. Arınma, şifalanma, güçlenme ve korunmaya yönelik uygulamalarda, Ra Sheebanın otuzdan fazla sembolüyle çalışıldığından, titreşimler çok yüksektir. Ra Sheeba, Ra ile eril, Isis ile dişil enerjiyle çalışarak kutupluluklarımızı dengeliyor. Eril ve Dişil enerjilerimizi dengeliyor. Cinsiyetimize göre ihtiyacımız olan enerjinin artmasına, fazla olanın azalmasına yardımcı oluyor.

"İnsanlığın toplam titreşimi istenen seviyeye ulaştı, bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başladı. Son olarak Mısırda "Gözetleyicilerin titreşimi bu seviyeye ulaştığında, erişilmişti, esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak olan Akhenetondu. Ancak o öldükten sonra hepsi kayboldu.


 

Şimdi esas oyuncular tekrar "oyun alanında", bu enerjiye sahip çıkmak için yerlerini aldılar. Bu sefer bir çokları tarafından sahip çıkılacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı olacak. Bu sefer, suistimal edilmeyecek. Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacak.

Bu "Ra" enerjisinin "Sheeba" enerjisi ile ilk defa birleşmesidir."

Ra Sheeba enerjisi ile bireysel seanslar.

Ra Sheeba Üstadlık Eğitimi: 2 tam gün.

Ra Sheeba Üstadlık ve Hocalık Eğitimi: 4 tam gün.