IŞIK BENLİK UYUMLAMASI

IŞIK BENLİK UYUMLAMASI
Ruh olarak tekrar Yeryüzünde bedenlenmeye karar verdiğimizde, Annemizin rahmine düşerken, tekâmül yolunda ilerlememiz adına fiziksel bedene bürünürken, varoluştaki Işık Benliğimizle bağlantımızı yitiriyoruz.
Bu çalışmada bizlere Işık Benliklerimiz tekrar hatırlatılıyor ve nasıl fizik bedene büründüysek, uyumlama sonunda adeta ışıktan bir kaftan gibi Işık Bedenimizle bütünleşiyoruz. Işık Benliğimizi fark edip, Öz’ümüzü hatırlayıp, uyanışa geçerek, içimizde eksik olan kendi Gücümüzü elimize alıyoruz. Işık Benlikten yayılan yüksek titreşimle hayata daha olumlu bakmaya, yaşamdan keyif almaya başlıyoruz. Tekâmül yolculuğumuzda aldığımız manevi destek artıyor ya da biz yeni algılayabilmeye başlıyoruz. Halihazırdaki Rehberlerimizin uyarı ve önerilerini daha çabuk algılamaya başlıyor, Meleklerimizin yardımlarına daha açık oluyoruz, Rehberlerimizin ve Meleklerimizin sayıları da artıyor. 
Işık Benlik Uyumlamasının ardından, Titreşimimiz yükselir, Farkındalık seviyemiz yükselir, Üçüncü Gözümüzdeki perdeler kalkmaya başlar, İçimizdeki şifacı yan uyanmaya başlar, Auramız genişler,Koruma Kalkanınız kuvvetlenir.


 

Bizim için yaşamsal bir değer olan suyun olumlu olumsuz herşeyi kaydettiği Japon Doktor Emoto tarafından kanıtlandı. Kaynaktan çıkan su evimize gelene kadar ne kadar çok negatif enerjiye maruz kalıyor hiç düşündünüz mü? Işık Benliğinizle suyunuzu temizleyebilir, suyunuza olumlu enerjiler kodlayarak daha sağlıklı, berrak, mutlu bir kişiye dönüşebilirsiniz.  
Işık Benliğimizle Bütünleşmenin ardından kendimiz, çevremiz ve Birlik için şifaya kanallık edebiliyoruz. Işık Benlik Uyumlaması Evren’in bize hediyesidir.

Uyumlama Öncesi Öneriler:

Online uyumlamalar her Pazartesi zoom üzerinden 19.30’da yapılır. Link, çalışmadan 10 dk. önce whatsapp grubuna atılır.

Aşağıda belirtilen maddeler öneri niteliğindedir, uyup uymamak size kalmıştır. İç sesinizi dinleyin.

  1. Işık Benlik Uyumlaması öncesi, günü ve ertesi günü et, balık, kanatlı hayvan vs. bilimum hayvan eti yenilmemesi, ölü enerjinin vücuda sokulmaması.
  2. Çalışmadan 2-3 saat öncesinde kahve tüketimini bırakmak.
  3. İnisiyasyon çalışmasında mümkünse beyaz, krem ya da açık renk ve rahat kıyafetler giyilmesi.
  4. Açılış konuşması ve Uyumlama için toplam    45 dakika zaman ayrılması.
  5. Sakin bir yerde bulunup, hem oturma hem yatma pozisyonu alınabilecek ortamların sağlanması.
  6. Arzu edilirse yakmak için bir mum (şart değil).
  7. Uyumlama sırasında gözlerimin üzerini örtebilmemiz için: göz bantı, eşarp, havlu vs… bulundurmanız.