BANU BİRTEK ENERJİ TERAPİLERİ

Banu Birtek ile Bireysel, Karmik ve Kozmik Dönüşüm Seansları

Seans almak isteyen kişinin o anda Karmik, Ruhsal, Fiziksel, Zihinsel, Duygusal ve Enerji Bedenlerinin en çok ihtiyaç duyduğu ve hazır olduğu konu ve konulara göre seans başlar ve şekillenir. Seansta yardım alıp uyguladığım teknikleri aşağıda bulabilirsiniz. Seansta uygulanan temizlik / düzenleme / dönüştürme çalışmaları, Danışanın bu yaşamı için yapılabildiği gibi, Geçmiş Yaşam ya da Paralel Yaşamlara da uygulanabiliyor.

Kullandığım Teknikler:

Dönüşümsel Nefes, Ra Sheeba, Regresyon, Saf Dokunuş, Astroloji, Andromeda Pırlanta Şifa

Seanslarda neler deneyimleyebiliriz?

* Işık Benlikle uyumlanma
* Karmik bağların kesilmesi
* Bu hayatımızı olumsuz etkileyen geçmiş yaşam deneyimlerimizin şifalanıp, dönüşmesi
* Sınırlarını aştığımız, sınırlarımızı aşan kişilerle helalleşerek bağ kesme


 

İlahi akış ve teslimiyette, tamamen kişiye özel butik bir seans yaptığımızdan, kurallarımız yok, maceralı zaman içi yolculuğumuz için kemerlerimizi açıyoruz.

Karma Terapi
Anlam veremediğimiz ilişki sorunları, fobiler, sebebini anlayamadığımız zorluklar ve korkular; RUH’un geçmiş / gelecek ve paralel yaşam deneyimlerini anımsamasındandır. Bilincin unuttuğu, bilinçaltının hatırladığı enerjileri yaşamımızda problem, sıkıntı ve korku olarak yaşarız. Bunların arındırılması için en güzel ve en kısa teknik KARMA TERAPİDİR. Geçmiş yaşam deneyimlerimizin şu an üzerimizdeki olumsuz etkilerini birlikte oluşturduğumuz Enerji Alanı içinde dönüştürerek, korku, sıkıntı, kalıplar ve sınırlamalardan özgürleşebiliriz. “GEÇMİŞ’in tortularını arındırmak da RUH’un tekamülünün parçasıdır”

Karma Terapi: Banu Birtek’in Aile Dizimi ve Regresyon tekniklerini uygulayarak geliştirdiği bir yöntemdir.

“Regresyon” ve “Andromeda Pırlanta Şifa” tekniklerini bir arada kullanan Banu Birtek geçmiş yaşam deneyimlerini DNA bazında temizleyen Andromeda’lı Rehberlere kanallık eder, kişinin Karmik, Zihinsel, Fiziksel, Duygusal, Eterik ve Enerji Bedenlerinden temizler.