ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Doğum haritamız; hayatımızın en önemli yol rehberidir. Gökyüzünün doğum anımızda, doğduğumuz enlem-boylama yaptığı izdüşümü(nün yansımasıdır)dür. Haritamız: Yükselen Burç, Işıkların (Güneş ve AY), Gezegenlerin (Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn) ve Kuşaksal Gezegenlerin (Uranüs, Neptün, Plüton), Ay Düğümleri ve Astreoidlerin konumlandıkları Burçlar ve Takımyıldızlar, bulundukları evler, birbirleriyle yaptıkları açılar ve bazı özel noktalardan meydana gelir. Haritamızdan; bazı geçmiş yaşam deneyimlerimize ait ipuçları elde ettiğimiz gibi, bu hayatta alacağımız destek ve yardımlar, karşılaşacağımız zorluklar, baş etmemiz gereken sınavlar, hak ettiğimiz ödüller, yetenekler ve becerilerimizi de öğrenebiliriz.

Doğum Haritamızın sağlıklı yorumlanmasıyla bu hayatta alabileceğimiz en önemli yardımı alabiliriz. Kendimizi tanıma ve belki de yüzleşmekten çekindiğimiz konularda bizi gerçekliğe davet eden astroloji danışmanlığı, diğer yanda; hayatta daha kolay ilerleyebilme adına bize kolaylıklar sunar.

Banu Birtek’in bu hayattaki astroloji yolculuğu 8 yaşında başlamıştır. Sırasıyla Modern Batı Astrolojisi, Karma Astroloji ve Vedik Hint Astrolojisi Eğitimleri almıştır. Verdiği Danışmanlıklarda Batı ve Hint Astroloji teknik ve bilgilerini harmanlayarak sentezler ve hangi alanlarda Karmik temizlikler yapılması konusunda Danışanlarına önerilerde bulunur.

Astroloji danışmanlığını bir ya da birkaç kez alabileceğiniz gibi, dönemsel olarak kendinizi ve hayatın gidişatını daha iyi anlayabilmek için istediğiniz periyodlarda da alabilir, her yıl doğum günümüzde oluşan “Güneş Döngüsü” haritanıza yönelik özel günlerde de danışmanlık talep edebilirsiniz. Sevgiliniz, iş ortağınız, çocuğunuz, ebeveynlerinizle uyumunuzu - sınavlarınızı öğrenmek, önemli bir atılım yapmak ya da özel günler (nikah, işyeri açma v.b.) için tarih saptamak, karmik ilişkileriniz öğrenmek için de astroloji danışmanlığından fayda görebilirsiniz.