ASTRO DİZİM

Kişiye özel çıkartılan doğum haritasındaki  gezegenlerin; evlerde ve burçlardaki konumları, diğer gezegenlerle yaptıkları açılar gruptaki temsilciler aracılığıyla canlandırılır. Çalışmada kişinin dış görünüşü,  para, iletişim, aile, yuva, ebeveynler, sağlık, iş hayatı, flörtler, aşk, çocuklar, projeler, evlilik, ortaklık, cinsellik, miras, eğitim, yolculuk, yurtdışı tecrübesi, kariyer, sosyal yaşam, ün, arkadaşlık ve sosyal ilişkileri, karmaları ve iç dünyası konularında kişiye destek veren ve zorlayan gezegen etkileri ortaya çıkartılarak kişinin farkındalık kazanması, tıkanıklık ve zorlanmaların iyileştirilmesi, destek gören noktaların arttırılması amaçlanır.

Aile Dizimi tekniği yardımı ile, Astroloji Haritalarımızdan rehberlikler alıp,  yararlarını değerlendirerek daha sağlıklı, rahat, mutlu, huzurlu, başarılı yaşamak mümkündür. Doğum haritasının genel bir dizimi yapılabileceği gibi, belli konuya odaklı dizimler, önümüzdeki 1 yıllık dönem için dizimler de yapılabilir.

Ayrıca iş ortaklığı ve evlilik gibi, ilişkinin o kişiyle ne kadar uyumlu ya da uyumsuz olduğunu görebilmek için, kendisinin ve eşinin / iş ortağının doğum bilgileri üzerine, ortak doğum haritası çıkartılarak dizimleme yapılabilir.  Aynı teknik ebeveyn-çocuk haritası için de geçerlidir.


Astroloji Harita Terapisi yaptırmak isteyenlerden ricamız, doğum günü, ayı, yılı, saati ve doğum yeri bilgilerini bize bildirmeleridir.

“Göklerdeki yıldızlı kubbe, kozmik yansımanın kapağı açık bir kitabıdır. Buraya, mitolojemler, yani arketipler yansır. Burada, kollektif bilinçsizliğin psikolojisinin iki temel etmeni, astroloji ve simya, elele tutuşurlar” Dr. Carl Gustav Jung.

Banu Birtek