BANU BİRTEK

Merhaba, bir paragraf ile tabii ki kendimi anlatamam ama profesyonel açıdan birkaç önemli noktadan bahsedebilirim. Anneannemin annesine köklerimizle ilgili sorular sormaya başladığımda 5 yaşında olduğumu çok net hatırlıyorum ki, bu da 51 yaşında Aile Terapistliğinde 25. yılımı doldurmamı çok güzel açıklıyor.

8 yaşında başladığım astroloji yolculuğumu Batı Astrolojisi, Karma Astrolojisi, Hint Astrolojisi ve Ruhsal Astroloji Eğitimleriyle taçlandırıp, yoluma Astroloji Danışmanlığı ve Eğitmenliğiyle devam ediyorum. Batı Astrolojisi Eğitimlerimi Hakan Kırkoğlu'nun öğrencisi Zeynep Süzmen Şen ve Vatan Gazetesi Astroloğu Ayşegül Türker'den, Karma Astrolojisini Barış Özkırış'tan, Vedik Astroloji Eğitimlerimi Şebenm Eksib'den aldım.

Transandantal Meditasyonla 17 yaşında tanıştıktan ve daha sonra Osho meditasyonlarına yönelmenin ardından, 30’lu yaşlarımda kendi meditasyonlarımı yaptırmaya başladım ve meditasyonlarımı 2012 – 2016 yılları arasında yayınlanan Ruhsal Astroloji ve Ay Ajandası kitaplarıma taşıdım.

Aile - Sistem Dizimleri ile 1997'de yılında Berlin'de danışan olarak tanışmamın ardından Eğitimimi Sistemin kurucusu Bert Hellinger'in gözde öğrencisi Marlis Grzymek-Laule'den aldım. Bugüne kadar yurt dışı ve yurtiçinde 40'a yakın merkezde Aile Dizimi çalışmaları yürüttüm çeşitli festivallerde yer aldım. Bu yıl Aile Diziminde 25. yılımı doldururken, yanı sıra Astroloji Haritası Dizimi ve Karma Dizimleri de yaptırmaktayım. 

İzmir 9 Eylül'de Büro Yönetimi, Berlin’de Aile Terapistliği eğitimlerimi tamamladım. 22 yaşında anne oldum. 5 yıl Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Harman Dergilerinde köşe yazılarım yayınlandı. 1 yıl boyunca Metropol FM’de astroloji programı yaptım. 

Youtube Kanalımda Meditasyon ve Farkındalık konulu videolarımı Nisan 2020'den beri sizlerle paylaşıyor ve yeni videolar ekliyorum.

Rei Ki ve Ra Sheeba Master, Serafim Blueprint, Acmos ve Andromeda Pırlanta Şifa Uygulayıcısı, Dönüşümsel Nefes Koçu, Aile, Karma ve Regresyon Terapisti, Astroloji öğrencisi / öğretmeni / danışmanı ve Şaman Şifacıyım.

İstanbul'da yaşıyorum, Bireysel ve Grup Çalışmalarımızı hem online hem yüzyüze gerçekleştiriyoruz. 

0551 070 6833