BANU BİRTEK

Merhaba, bir paragraf ile tabii ki kendimi anlatamam ama profesyonel açıdan birkaç önemli noktadan bahsedebilirim. Anneannemin annesine köklerimizle ilgili sorular sormaya başladığımda 5 yaşında olduğumu çok net hatırlıyorum ki, bu da 46 yaşında Aile Terapistliğinde 20. yılımı doldurmamı çok güzel açıklıyor. 8 yaşında başladığım astroloji yolculuğu bazen kara, bazen hava yoluyla hala devam ediyor.

Transandantal Meditasyonla 17 yaşında tanıştıktan ve daha sonra Osho meditasyonlarına yönelmenin ardından, 30’lu yaşlarımda kendi meditasyonlarımı yaptırmaya başladım ve meditasyonlarımı 2012 – 2016 yılları arasında yayınlanan Ruhsal Astroloji kitaplarıma taşıdım. Çok yakında meditasyonlarımı sizlerle sosyal medya aracılığıyla paylaşmaya hazırlanıyorum.

İzmir’de Büro Yönetimi, Berlin’de Aile Terapistliği eğitimlerimi tamamladım. 22 yaşında anne oldum. 5 yıl Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Harman Dergilerinde köşe yazılarım yayınlandı. 1 yıl boyunca Metropol FM’de astroloji programı yaptım. 

Rei Ki ve Ra Sheeba Master, Dönüşümsel Nefes Koçu, Aile ve Karma Terapisti, Astroloji öğrencisi / öğretmeni / danışmanı ve Şaman Şifacıyım.

0532 624 80 41